Tellimuse vormistamine

Tellimuse koostamiseks valige toodete alt soovitud kaubad, märkige kogus ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks valige “Vaata ostukorvi”. Seal on võimalus vajadusel muuta või kustutada ostukorvi sisu. Kui olete kõik vajalikud tooted ostukorvi lisanud, saate vormistada tellimuse. Selleks täitke ära vajalikud väljad. Kontrollige oma sisestatud andmeid ja vajutage nuppu “esita tellimus”. Kauba eest saab tasuda pangalinki kasutades. Aksepteeritav valuuta on euro.
Estonian Natural Honey OÜ on kliendi isikuandmete vastutav töötleja. Estonian Natural Honey OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.”

Kauba tagastamine ja garantii:

Kasutajal on õigus tellitud kaubad tagastada kaupmehele 14 päeva jooksul alates kaupade kättesaamisest. Euroopa Liidu eeskirjade kohaselt peab kaupleja ostetud kauba parandama, ümber vahetama, hüvitama või alandama selle hinda, kui selgub, et kaup on defektne või ei näe välja või ei toimi nii, nagu reklaamitud. Kui soetasite kauba internetist või mujalt kui kauplusest (telefoni-, posti- või rändmüügi teel), on teil samuti õigus ost tühistada ja saata kaup 14 päeva jooksul mis tahes põhjusel ja ilma põhjendamata tagasi. Kaupade tagastamiseks võtke palun meiega ühendust meiliaadressil meekuningas@gmail.com Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud (vastavalt EV VÕS-le). Kauba eest tasutud summa ja postikulud kanname teie kontole tagasi 5 tööpäeva jooksul.

Kohaletoimetuse info

Tarneaeg on 3-5 päeva. Nädalavahetusel tellitud tooted postitatakse esmaspäeval. Kui tarne peaks mingil põhjusel viibima, teavitame teid sellest kindlasti. Kauba kättetoimetamine toimub SmartPOST`i vahendusel. SmartPOST-iga tellijad saavad kauba kätte üldjuhul 3 tööpäeva jooksul peale arve tasumist. Juhul, kui 7 päeva möödudes ei ole teile pakiteadet tulnud, võtke meiega koheselt ühendust!

Makseviisid

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay, Slice in 3, Liisi ID
Visa/Mastercard kaardimaksed
Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki